HAKKIMIZDAHAKKIMIZDA

İSAŞ İnşaat olarak sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla sektörde öncü olan projelerimizle geleceği inşaa etmeye devam ediyoruz.

İSAŞ 2005 yılından bugüne inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli birçok projenin geliştirilmesinde ve teknolojideki en son yenilikleri takip ederek ülkemizde inşaat sektörünün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sundu. Prestijli kentsel dönüşüm projelerini başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandı. İSAŞ “Beyoğlu Evleri” markası ile konut piyasasında markalaşarak, konutun ötesinde yatırım değeri yüksek nitelikli bir yaşam biçimi sunan projeleri ile örnek olmuştur.

Erken teslim, kazançlı yatırım, teslim sonrası destek ve başarılı site yönetimi özellikleri ile müşteri memnuniyetini her daim üst düzeyde tutmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana İstanbul’un çeşitli bölgelerinde her biri farklı mimari anlayışa sahip onlarca kentsel dönüşüm projesini hayata geçirerek 5.000 e yakın müşterimizi estetik, sağlıklı ve güvenli yuvalarına kavuşturduk. Bugüne kadar 515 bin metrekare inşaata imza atan İSAŞ, geliştirdiği projeler ile istihdamı artırmayı ve pek çok yan sektörü harekete geçirmeyi sürdürmektedir. Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlamaktadır. Tamamladığı işleri ile kalite ve güvenin adresi olan grup her geçen gün büyüyerek yatırımlarına devam etmektedir. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürürken geçmişi çok uzun yıllara dayanan yapı malzemeleri sektöründe de başarılara imza atmaktadır.

KALİTE

"Kalite İnşaatın Temelidir, Biz de Temel İnşa Ederiz."

Yapılar inşa etmek, sadece beton ve çelik değil, aynı zamanda geleceği şekillendirmektir.Bu sektörde her bir çivi, bir projenin parçasıdır ve bu projeler, toplumların gelişimine katkıda bulunur. İnşaat, teknoloji ve mühendisliğin buluştuğu bir alandır ve sürdürülebilirlik, estetik ve dayanıklılık gibi önemli değerleri içinde barındırır.
a

Geliştirme

İSAŞ gayrimenkul sektöründe yurtiçi ve yurtdışı trendleri takip ederek hedeflenen bölgenin ihtiyaçlarına uygun, başarılı örnekleri bulunan, sektöre yön verebilecek yeni yatırım fırsatlarını tespit eder. Belirlenen lokasyonda yapılması planlanan projenin bölgenin sosyal/fiziksel/ekonomik/ulaşım yapısına göre uygun olup olmadığının ortaya konulması ve elde edilen veriler ile bölgeye en uygun yatırımın niteliklerinin belirlenmesinde deneyimlerini sunar.

a

Tasarım

İSAŞ mimari tasarımın tüm süreçlerini ve kriterlerini eksiksiz olarak yerine getirerek kusursuz yaşam alanları tasarlar. Markanın dinamizmini, inovatifliğini, pazardaki rakiplerinden ayrıştırarak her alanda yansıtarak tasarımın temel kurgusunu oluşturur. Konut tasarımında işlevin ve estetiğin kullanıcı ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturulmasını sağlar. Geleneksel mimari özelliklerin çağdaş malzeme ve teknoloji ile yeniden tasarlar.

İnşaat

İSAŞ projelerinde mevcut yasa ve yönetmeliklerin, standartların “güvenli yapı zinciri” olarak tanımlanan “tasarım, malzeme, üretim, uygulama, denetim” aşamalarında doğru şekilde uygulanmasını sağlayarak güvenli yapılar inşa eder.

"Yenilikçi Çözümlerle İnşa Ediyoruz."

İnşaat projeleri hangi aşamalardan geçer?

İnşaat projeleri tasarım, planlama, izin alma, malzeme temini, inşa, kalite kontrol, tamamlama ve teslimat aşamalarını içerir.

İnşaat projelerinde güvenlik neden önemlidir?

İnşaat projelerinde güvenlik, işçi ve genel halkın korunmasını sağlar. İnşaat sahasındaki güvenlik önlemleri kazaları ve yaralanmaları önlemeye yardımcı olur.

İnşaat projelerinde sürdürülebilirlik neden önemlidir?

Sürdürülebilirlik, çevresel etkileri azaltmayı ve kaynakları daha verimli kullanmayı hedefler. İnşaat sektöründe sürdürülebilir uygulamalar, çevreye saygılı projeleri teşvik eder.

İnşaat projeleri için maliyet tahminleri nasıl yapılır?

Maliyet tahminleri, projenin gereksinimleri, malzeme ve işçilik maliyetleri, tasarım ve inşaat süreci ile ilgili verilere dayalı olarak hazırlanır.

Biz Sizi Arayalım