Misyon
Vizyon
Değerler

İnşaat sektöründe, çözüm odaklı bir yaklaşımla öncü olmayı hedefliyoruz.

Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenin, konforun, kalitenin bir arada bulunduğu çevre ile uyumlu, ulaşılabilir, modern yaşam alanları üretmek.

Vizyon

Modern yaşam alanları inşa eden, marka değeri yüksek, gayrimenkul geliştiricisi olmak.

müşteri önceliğimizdir

MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Müşterilerimize değer katan, kaliteli ve anlamlı deneyimler sunmayı amaçlarız. Müşteri sadakatini sağlamak, taleplerini en hızlı şekilde karşılamak, onlara hızlı ve etkili çözümler sunmak için tüm süreçlerimizi optimize ederiz.

Ürün veya hizmetlerimizde kaliteyi artırmak ve müşterilerimize özel çözümler sunmak için ek kaynak kullanmaktan çekinmeyiz.

business-people

İNSAN ODAKLILIK

Tüm paydaşlar arasında güven odaklı güçlü bir bağ ve uyum oluşturmaya özen gösteririz. Çalışanlarımızın mutluluğunu ve verimliliğini artırmak için uygun bir ortam sağlar, her düzeyde rahatlıkla iletişim kurmayı hedefleriz.

Eğitim ve gelişim fırsatları sağlayarak çalışanlarımızın yeteneklerini ve potansiyellerini ortaya çıkarır uzman bir ekiple iş verimliliğini artırırız. Sosyal sorumluluk anlayışımız kapsamında topluma ve çevreye karşı duyarlı bir çalışma şekli benimseriz.

growth

SÜREKLİ GELİŞİM

Kaliteyi artırmak ve müşteri deneyimini iyileştirmek için sürekli olarak süreçlerimizi ve hizmetlerimizi gözden geçiririz. Kalıcı etki yaratan ve sektörde iz bırakan projeler geliştirmeyi hedefleriz.

Deneyimlerimizden faydalanarak sürekli olarak kendini geliştirme ve iyileştirme yolunda ilerleriz. Yasalar ile uyumlu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gelişimi hedefleriz. Sürekli olarak gelişme ve ilerleme sağlayarak rekabet avantajı sağlarız.

management

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK

Projelerimizi en iyi kalitede, optimum sürede ve maliyette tamamlamak için süreçlerimizi gözden geçirir, iyileştirme fırsatlarını değerlendirir, iş akışlarımızı optimize eder kaynaklarımızı doğru yönetiriz.

Tüm paydaşların arasındaki iletişim ve iş birliğini artırarak hızlı çözümler sunar marka değerimizi en üst seviyeye taşırız. Yapılan işlerin kalite standartlarına uygunluğunu denetler müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleriz.

project-management

YENİLİKÇİLİK

Köklerimize bağlı kalırken, yenilikçi ve rekabetçi bir şekilde ilerleriz. Yeni teknolojileri takip eder, estetik ve işlevselliği bir araya getirerek yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarmayı hedefleriz. Cesur ve inovatif fikirler ile büyüme fırsatları sağlar, sınırları zorlayarak yeni pazarlara gireriz.

"Güçlü Temellerle Büyük Hayaller Kuruyoruz."

Şirketinizin misyonu nedir?

Misyonumuz, inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve sürdürülebilirliği temel alarak projelerimizi tamamlamaktır. Aynı zamanda toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirerek daha iyi bir dünya için katkıda bulunmaktır.

Şirketinizin vizyonu nedir?

Vizyonumuz, sektörde lider olmayı hedefleyerek sürekli olarak inovasyonu teşvik etmek, yaratıcı projeler üretmek ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

Şirketiniz nasıl sürdürülebilirlik ilkesine uygun çalışmalar yapıyor?

Sürdürülebilirlik ilkesine uygun çalışmalarımızı enerji verimliliği, atık azaltma, çevre dostu malzemeler kullanımı ve toplumsal sorumluluk projeleri yoluyla gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti için neler yapıyorsunuz?

Müşteri memnuniyeti için projelerimizi zamanında ve bütçe dahilinde tamamlamaya odaklanıyor, müşteri geri bildirimlerini dikkate alıyor ve iletişim kanallarını açık tutuyoruz.

Şirketiniz çevresel etkilere karşı nasıl duyarlıdır?

Çevresel etkilere karşı duyarlılığımızı çevre dostu malzemeler kullanarak, enerji verimliliği sağlayarak ve atık yönetimi konularına odaklanarak gösteriyoruz.

İnşaat projeleriniz toplumsal sorumluluğu nasıl destekliyor?

Toplumsal sorumluluğu desteklemek için yerel topluluklara katkıda bulunuyor, eğitim projeleri ve yardım organizasyonlarına katılıyoruz.

Birçok alanda köklü ve tecrübeli.

İSAŞ 2005 yılından bugüne inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli birçok projenin geliştirilmesinde ve teknolojideki en son yenilikleri takip ederek ülkemizde inşaat sektörünün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sundu. Prestijli kentsel dönüşüm projelerini başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandı.

Gerçekleştirilen Projeler

Yılların Deneyimi

Bölgesel Ofisler

Takım Üyeleri