Kampüs Evim

İsas İnşaat firmasının bir kuruluşu olan Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu; 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmete açılmıştır. Sakin, konforlu, modern mekanı, ulaşımı ve konumu, çevrede bulunan birçok üniversiteye yakınlığı nedeniyle kısa zamanda öğrenciler tarafından tercih edilen bir yurt haline gelmiştir. Depreme dayanıklı olarak inşa edilen yurdumuzun tüm odalarında mutfak, mini buzdolabı, banyo, tuvalet, ortapedik yataklı baza, çalışma masası ve elbise dolabı ile kablosuz fiber internet bulunmaktadır.

https://kampusevim.com/

220 yatak kapasiteli yurdumuzda; televizyon salonları, spor salonu, etüt odaları, kafeterya, hobi mutfağı, sinema salonu, konferans salonu, karaoke odası, kuaför, mescid gibi sosyal alanlar yer almaktadır. Çamaşır, ütü ve valiz odaları, jeneratör, su deposu, oda temizliği, otopark hizmetlerine sahip olan Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu’nda; öğrencilerimizin gelen misafirlerini ağırlayabilecekleri misafirhanemiz de mevcuttur. Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu, üniversite öğrencileri için hazırlanmış yüksek standartlara sahip yaşam alanıdır. Sadece konaklama imkanı sağlamayan yurtta; beş yıldızlı otel konforunda hizmet verilirken, sıcak bir ev ortamı sunulmaktadır.

Konforlu ve Güvenli Konaklama

Kampüs Evi, kız öğrenciler için konforlu ve güvenli konaklama seçenekleri sunar. Modern ve hijyenik odalar ile öğrencilerin rahat etmeleri amaçlanır.

Merkezi Konum

Kampüs Evi, üniversiteye yakın merkezi bir konumda bulunur. Kampüse kolay erişim, öğrencilerin derslere ve diğer etkinliklere rahatça katılmalarını sağlar.

Wi-Fi ve Teknolojik Altyapı

Kampüs Evi, hızlı ve güvenilir Wi-Fi erişimi ile teknolojik ihtiyaçları karşılar. Öğrencilerin ders çalışmaları ve diğer online aktiviteleri için gerekli altyapı mevcuttur.

Modern Mobilyalar ve Donanımlar

Her oda, modern mobilyalar ve temel eşyalar ile donatılmıştır. Öğrencilerin konforlu bir yaşam sürmeleri için gerekli olanaklar sağlanır.

Kampüs Evim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu'nun konumu nedir?

Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu, birçok üniversiteye yakın bir konumda bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşımı da oldukça kolaydır.

Yurdun ne zaman hizmete açıldığı ve sahip olduğu kapasite nedir?

Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu, 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmete açılmıştır. Toplamda 220 yatak kapasitesine sahiptir.

Odalarda hangi türde olanaklar bulunmaktadır?

Yurdumuzun tüm odalarında mutfak, mini buzdolabı, banyo, tuvalet, ortopedik yataklı baza, çalışma masası ve elbise dolabı gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca, kablosuz fiber internet de mevcuttur.

Yurtta hangi sosyal alanlar ve hizmetler bulunmaktadır?

Yurtta televizyon salonları, spor salonu, etüt odaları, kafeterya, hobi mutfağı, sinema salonu, konferans salonu, karaoke odası, kuaför, mescid gibi birçok sosyal alan mevcuttur. Ayrıca, çamaşır, ütü ve valiz odaları, jeneratör, su deposu, oda temizliği ve otopark gibi hizmetler sunulmaktadır.

Biz Sizi Arayalım